• Home
  • Portfolio
  • Over mij
  • Contact
No Result
View All Result
  • Home
  • Portfolio
  • Over mij
  • Contact
No Result
View All Result
Aggie Fotografie
No Result
View All Result

[Nieuws] Boeren demonstreren rondom Groningen

19/12/2019

De boerenacties begonnen woensdagochtend. Vanaf 06.00 uur woensdagochtend gingen ook in Groningen honderden tractors de weg op om voor hinder te zorgen op snelwegen en knooppunten. Rond de spits stond het bij Groningen muurvast. Ook rond 10.00 uur staat het verkeer vast op de zuidelijke ringweg, de A7 richting Duitsland en op de Eemshavenweg. De acties worden niet gecoördineerd door beheerders van Telegram-groepen of Farmers Defence Force. Actieleiders hebben van de politie te horen gekregen dat ze de boeren niet mogen opjutten. Actiegroep Farmers Defence Force krijgt een dwangsom van 100.000 euro aan hun broek als er onder hun vlag een distributiecentrum wordt geblokkeerd. Vooralsnog is dat ook nog niet gebeurd. De boeren communiceren via verschillende Telegram-groepen.

De boeren lijken van plan om een deel van het Groningse wegennet plat te leggen. Zo worden tractors opgeroepen om richting de Eemshaven te rijden en dan weer via Winschoten naar de stad te rijden om een constante opstopping te creëren, ook bij het Julianaplein. Ook wordt er geopperd om de Duitse grens te blokkeren.





Over mij

Aggie Fotografie

Agnes Koning

Allround fotografe

Hallo & welkom op mijn website. Ik ben Agnes Koning en ik ben 19 jaar oud. Ik ben woonachtig in de stad Groningen.

Categorieën

Populair

  • [In beeld] Sloop viaduct Paterswoldseweg Begonnen

    0 shares
    Share 0 Tweet 0
  • [Nieuws] Knolpower pop-upstore geopend in Groningen

    0 shares
    Share 0 Tweet 0
  • [112Nieuws] Minderjarige jongen komt om het leven bij steekincident in supermarkt

    0 shares
    Share 0 Tweet 0
  • [112Nieuws] Brand verwoest boerderij

    0 shares
    Share 0 Tweet 0
  • [Fotoblog] Stad kleurt wit door eerste sneeuwval van deze winter

    0 shares
    Share 0 Tweet 0

Instagram

  • De SIV (Snelle Interventie Voertuig) was aanwezig bij een ongeval op de Bedumerweg. Hier rijd de aanrijdingsselecteur in. Deze auto is van @politie_teamverkeer_nn
  • ❗️Fotoreeks OEFENING ME❗️

Vandaag was de laatste oefening met de @politie_eenheid_noordnederland op Hoofdstation Groningen en station Europapark. Later zijn ze nog vertrokken naar stadion van @fcgroningen
Eerder deze week waren er meerdere oefeningen binnen de hulpdiensten en speciale interventies. Meer zien? Bekijk het artikel op de website! 

#me #rellen #oefening #oefeningen #politie #station #ns #arriva #boa #aanhouding #aanhoudingen #stadion
  • Swipe➡️ brand verwoest dakkapel aan het Hoornsediep. Lees het artikel op de website

#brand #rookontwikkeling
#Groningen #brandweer
#dakkapel #politie

@brwgroningen @politie_groningen_centrum
  • Swipe➡️ in de mei-vakantie ben ik voor @speeltuinengroningen aan de slag gegegaan om een foto
  • Tijdens een drugslab  fotograferen is deze foto van mij gemaakt! 📸Aggie in ACTIE!! 
Foto:@rdbproducties
  • Swipe ➡️ Fotoreeks 6 Maastricht/Valkenburg 2022! 📸 

Valkenburg: na een grote waterval van  de Geul is er na de watersnoodramp nog veel van te zien. 10.000 man die Maastricht moesten verlaten... 
Dit gebeurde in juli 2021. 

In beeld zie je hoe het er nu momenteel bij staat in 2022. 

Ook zie je mergel, dit komt veel voor in het zuiden. Ook zijn er veel grotten te bezoeken! Erg interessant en leuk om heen te gaan! 

Dit was de laatste fotoreeks van België en Masstricht 🙂📸
  • Swipe ➡️ Fotoreeks 5 België en omstreken 2022! 📸
  • Swipe ➡️ Fotoreeks 4 Maastricht 2022! 📸
  • Swipe ➡️ Fotoreeks 3 Maastricht/België en omstreken 2022! 📸 (luik) 

Deze trap heeft 374 treden en vevind zich in luik van België. 
De hellingspercentage is 28%  en zo

Volg mij op

Facebook Twitter Instagram

Menu

  • Algemene voorwaarden
  • Disclaimer

Recent gepubliceerd

  • [112Nieuws] Forse rooktontwikkeling bij brand in dagbesteding 25/05/2022
  • [Nieuws] Goederen voor verwerking harddrugs aangetroffen in vermoedelijke productielocatie Tynaarlo 22/05/2022
  • [112Nieuws] Gewonde na uitslaande brand in woning 20/05/2022

Archief

© 2020 Aggie Fotografie , alle rechten voorbehouden.
Website door RDB Producties.

No Result
View All Result
  • Home
  • Portfolio
  • Over mij
  • Contact

Welcome Back!

Login to your account below

Forgotten Password?

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Log In
error: Op dit content berust copyright © Aggie Fotografie.